Perfekcyjna biel w zasięgu ręki. V33 prezentuje wielozadaniową farbę EASY WHITE

Pędzel i farba potrafią zdziałać cuda – wie o tym każdy, kto planuje szybką i efektowną metamorfozę mieszkania w jedno, wiosenne popołudnie. Jeśli wybór koloru przewodniego padł na klasyczną i elegancką biel, pojawiającą się jako motyw wykończeniowy wielu różnych powierzchni, postawmy na produkt, który ozdobi nasze ściany i sufity, a przy okazji nada charakter pozostałym elementom aranżacji wnętrza. Z wielozadaniową farbą Easy White od V33 nie zostaniemy zrobieni na szaro! 

Matowa, doskonale kryjąca farba Easy White to niezawodny produkt dedykowany dekorowaniu, odświeżaniu i renowacji wnętrz, będący prawdziwym synonimem funkcjonalności i wielozadaniowości. Sprawdzi się doskonale w przypadku malowania ścian i sufitów, a dodatkowo, z łatwością odmieni oblicze wysłużonych elementów aranżacyjnych – ram okiennych, kaloryferów, drzwi i innych powierzchni wymagających przedwiosennego „liftingu”. Ta sama farba, użyta na różnych powierzchniach, gwarantuje zachowanie takiego samego aspektu bieli, co ma ogromy wpływ na całościowy odbiór kompozycji – zwłaszcza w aranżacjach „total look”, a do tego pozwala na zauważalną oszczędność czasu i pieniędzy. Efektownie i pragmatycznie zarazem! 

Całość dopełnia szeroki wachlarz funkcjonalnych zalet – optymalna przyczepność, kremowa konsystencja ułatwiająca aplikację, doskonała siła krycia, wysoka odporność na szorowanie i zmywanie, a w perspektywie czasu – łatwa pielęgnacja i brak nieestetycznego efektu żółknięcia.

Rada eksperta V33: Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych należy odpowiednio przygotować dekorowaną powierzchnię. Podłoże musi być suche, czyste, odtłuszczone i w dobrym stanie. Farba charakteryzuje się optymalną przyczepnością – na stare podłoża może być nakładana bez warstwy podkładowej. W przypadku świeżych tynków, pierwszą warstwę należy rozcieńczyć dodając 10% wody. 

Wspierając wiosenne metamorfozy wnętrz, firma V33 przygotowała atrakcyjną promocję. Kupując 12 sztuk farby Easy White o pojemności 10 l., profesjonalną lampę malarską „Future Light Ball Led” otrzymasz za 1 zł. Akcja trwa do 30 czerwca br. 

Producent: V33

Wykończenie: matowe

Czas schnięcia: dotykowo: 30min, całkowicie: 12h

Opakowanie: 1L , 5L , 10L 

Cena: 1l – 43,90 zł; 5l – 97,90zł; 10l – 176 zł