Mistrzowskie zmagania z falami w świetle LED. GTV partnerem reklamowym Ambilight Day&Night Wake GP 2017

Wakesurf, niesamowite tricki w wykonaniu mistrzów, dopingujący ich tłum rozentuzjazmowanych widzów, spienione fale Zalewu Zegrzyńskiego – a wszystko to podkreślone światłem LED. Firma GTV została partnerem reklamowym Ambilight Day&Night Wake GP 2017.

Nie potrzeba kalifornijskich plaż, by poczuć tę niesamowita atmosferę. Zamiast czekać na właściwą falę, wystarczy woda, pozytywna energia i motorówka. Popularność wakesurfingu rozlewa się po całej Polsce, zdobywając coraz to nowych fanów. W odróżnieniu od tradycyjnego surfingu ślizgamy się po fali wodnej wytworzonej przez motorówkę, a w początkowej fazie jazdy rozpędzamy się wykorzystując linkę ciągniętą za łodzią.

By poczuć na żywo atmosferę wodnego szaleństwa i zobaczyć w akcji największych gigantów wakesurfu, warto w najbliższą sobotę (26 sierpnia) wybrać się na plażę do Hotelu Warszawianka nad Zalewem Zegrzyńskim, gdzie najlepsi wakesurferzy rywalizować będą… również w nocnej scenerii.

- Kiedy tylko usłyszeliśmy, że organizatorzy planują nocną zawody, wiedzieliśmy, że musimy tu być z naszym oświetleniem, by dodatkowo podkreślić niesamowitą atmosferę tych zawodów – mówi z uśmiechem Mateusz Strzałkowski, Specjalista ds. Marketingu i PR w firmie GTV. – Ekscytująca walka z falami wymaga niecodziennej, LEDowej oprawy, dlatego z wielką radością firma GTV została partnerem reklamowym tego wydarzenia.

Gdy na wodzie emocje sięgają zenitu, na plaży jest równie gorąco - rywalizacji najlepszych riderów towarzyszy fantastyczna impreza oraz równie widowiskowe popisy DJ’ów.

Edycja Ambilight Day&Night Wake GP 2017 nad Zalewem Zegrzyńskim to kolejny etap rywalizacji w ramach Wake Grand Prix Poland 2017. Podczas tegorocznej edycji zawodów zawodnicy będą rywalizować w formie pucharowej, w kategoriach OPEN Men, OPEN Women.