home&you / à Tab

Wróć do listy klientów

Przechowywanie to nie problem! Oto kilka praktycznych porad

Wbrew pozorom wnętrze, w którym panuje porządek nie jest marzeniem trudnym do zrealizowania. Wystarczy dobry plan, trochę chęci i… kilka prostych rozwiązań, by sterty gazet, pokaźna kolekcja biżuterii czy pamiątki z wakacji znalazły swoje miejsce i  nie zakłócały ładu. W home&you wiemy jak to zrobić i naszym doświadczeniem dzielimy się z Wami.

 

Gdzie są moje klucze?!

Wchodząc do mieszkania rzucacie klucze „gdziekolwiek”, a potem trudno Wam je odnaleźć? Dobrym rozwiązaniem mogą być praktyczne wieszaki na klucze, które nie tylko zapobiegną ich znikaniu, ale i staną się świetną ozdobą przedpokoju. Przybierają różne formy - od uroczych mini domków, po pięknie zdobione skrzyneczki.

 

Przechowywanie drobiazgów

W każdym mieszkaniu znajdują się drobne przedmioty, dla których trudno znaleźć jedno dobre miejsce. Baterie, przybory do szycia, długopisy, notatniki – gdzie najlepiej je trzymać? Sprawdzą się małe szafeczki z kilkoma szufladami. Tego typu mebelki wykonane są z różnych materiałów i przybierają różne kształty, dzięki czemu można je dobrać idealnie do wnętrza. Można zaszaleć z asymetrią lub zdecydować się na klasyczną biel z delikatnym muśnięciem w stylu glamour. Projektanci home&you pomyśleli także o fanach naturalnych oraz orientalnych wzorów – oni także znajdą odpowiednią dla siebie szafeczkę.


Gazetniki – połączenie funkcjonalności z designem

Wieczór na kanapie z ulubionym czasopismem to dobry plan na odpoczynek po intensywnym dniu. Nierzadko artykuły są tak ciekawe, że odkładamy magazyn na bok, chcąc niebawem do niego wrócić. Tylko, gdzie składować sterty czasopism? Idealnym rozwiązaniem okazują się „gazetniki”, które występują w formie klasycznego kosza, torby czy stojaka. Dzięki nim, zapanujemy nad rozszerzającą się kolekcją pism, które gromadzą się w salonie lub sypialni.

 

Biżuterii nigdy za wiele

Jedna para kolczyków więcej jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Tylko gdzie je potem schować? Wisiorki i bransoletki potrafią splątać się w węzły, których pozazdrościłby niejeden doświadczony marynarz. Aby zapanować nad chaosem wśród biżuterii warto zaopatrzyć się w odpowiednią szkatułkę. Do przechowywania drobnych kolczyków i wisiorków wybierzmy tę z wieloma przegródkami i szufladkami. Korale i bransoletki można przechowywać w pudełkach z jedną komorą, ozdobne broszki pięknie będą się prezentować w szklanych szkatułkach, a puzderko ze specjalnym ceramicznym drzewem, na którego gałęziach można zawiesić pierścionki, okaże się ciekawym elementem toaletki.

 

Pudła dobre na wszystko

Wiele przedmiotów można przechowywać w pudłach, które poza funkcją użyteczną mogą stanowić uzupełnienie wystroju wnętrza. W salonach home&you znajdziemy bogatą kolekcję koszy, skrzyni oraz kartonów, które różnią się nie tylko wielkością i materiałem, ale i ozdobnym, unikalnym wzorem. Z powodzeniem przechowamy w nich kolekcję płyt cd, koce czy zapas świec. A kiedy znajomi zaskoczą nas niezapowiedzianą wizytą, jednym zwinnym ruchem ukryjemy lekki rozgardiasz.

 

To do dzieła, by zdążyć z porządkami przed początkiem roku szkolnego!:)